Spoločnosť YIT Slovakia spúšťa predaj druhej etapy projektu Magnolia 2, ktorý tvoria apartmány určené prevažne pre mladých ľudí. Apartmány si môžu záujemcovia zakúpiť v čiastočne zariadenom stave. Najneskorší termín kolaudácie je naplánovaný na február 2024.

Rovnako ako etapa Magnolia 1, ktorá sa aktuálne nachádza asi v polovici výstavby, ponúka budúcim majiteľom jedno- až štvorizbové apartmány na ôsmich podlažiach. Súčasťou projektu budú parkovacie miesta v podzemí i pod objektom na prízemí. Apartmány sa budú predávať už s kuchynskou linkou či vstavanými skriňami a osvetlením, čo prispeje ku komfortu majiteľov a uľahčí im to zariaďovanie. Obe etapy Magnolie sú preto obzvlášť výhodné pre mladých ľudí, ktorí si chcú vytvoriť svoje prvé bývanie a mať pri tom čo najmenej starostí.

,,Priestory sú kvalifikované ako apartmány vzhľadom na platný územný plán. Zapísanie trvalého pobytu pre majiteľov apartmánov by ale nemal byť problém a bude možné, keď objekt splní všetky náležitosti budovy na bývanie," odôvodnil, prečo projekt budú tvoriť apartmány, riaditeľ developerských projektov YIT SLovakia Peter Dovala.

Veľkorysý exteriér

Pre budúcich majiteľov apartmánov bude veľkým prínosom aj živá komunita, ktorá sa tu rozvíja už od začiatku budovania tohto rezidenčného komplexu. Ústredným prvkom je rozsiahly veľkorysý dvor, ktorý spája obyvateľov a susedov zo všetkých etáp NUPPU.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa