Projekt výstavby bytov v Trnávke pripravuje J&T Real Estate viac ako štyri roky. Tento rok v marci rozhodla mestská časť Ružinov o vydaní územného rozhodnutia. To je už v súčasnosti právoplatné po tom, čo prebehlo odvolacie konanie.

Dovedna 1 024 bytov a apartmánov vybuduje developer na okraji Ružinova za letiskom neďaleko výpadovky na diaľnicu D1. Záujemcov o bývanie bude nový projekt lákať aj na blízkosť Avionu, Ikey či Pharosu.

Avizujú dostupnejšie ceny

Po získaní stavebného povolenia chce JTRE začať s prvou etapou, v rámci ktorej je naplánovaných 550 bytov. V druhej etape pribudne 474 jednotiek.

Developer hovorí v prípade tohto projektu o bývaní za dostupné ceny. Cieli teda na opačný segment ako napríklad v prípade projektov Eurovea 2 či Klingerka v centre mesta.

„Ovocné sady majú vďaka dostupnej cene ambíciu prilákať najmä mladé páry a rodiny s deťmi. Nová štvrť im pomôže získať prvé vlastné bývanie. Mladí ľudia určite ocenia aj možnosti aktívneho života v blízkom okolí,“ povedal Pavel Pelikán, výkonný riaditeľ JTRE.

Podľa projektovej dokumentácie bude obytný súbor tvoriť 

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa