Kolaudačné rozhodnutie pre projekt Lakeside Park 02 nadobudlo právoplatnosť 9. augusta 2022. Budova je výsledkom spolupráce spoločností Immocap a WOOD & Company.

Technologicky vyspelé riešenia, komfortné prostredie a dopravná dostupnosť už do priestorov budovy prilákali viaceré prestížne spoločnosti. Prvým zvučným menom medzi nájomcami je Plzeňský Prazdroj, ktorý si Lakeside Park 02 zvolil za svoju centrálu už na konci roka 2020.

Prví nájomcovia

Zatiaľ najväčším nájomcom je slovenská technologická spoločnosť Innovatrics, ktorá si prenajala celé dve podlažia. V nových priestoroch pri jazere Kuchajda budú sídliť aj spoločnosti Zľava Dňa, Reming Consult, Etops, DaneTax, Pressburg AM, UP Slovensko či Adifex.

Lakeside Park 02 sa profiluje ako technologicky vyspelá budova s mimoriadnou úrovňou komfortu, príjemným prostredím a dostupnou lokalitou. Ako prvá na Slovensku sa mohla pochváliť s označením „Anti-Covid administratívna budova“, čo potvrdilo dôraz na bezpečnosť a hygienu.

Výstavba budovy sa riadila japonskou filozofiou Kaizen vďaka spolupráci so spoločnosťou Takenaka so 400-ročnou históriou, pre ktorú to bol prvý projekt tohto typu na Slovensku.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa