Výstavba bratislavskej Vydrice napreduje, čoho dôkazom je nielen výber budúcej podoby národnej kultúrnej pamiatky Vodná veža a jej okolia, ale aj postupné napĺňanie ďalších funkcií projektu. Popri predaji bytov v prvej etape projektu spustila Vydrica aj prenájom priestorov určených pre retailové prevádzky.

Prvým zverejneným nájomcom a strategickým retailovým partnerom projektu je obľúbená značka potravín Yeme, ktorá vo Vydrici plánuje prevádzku s vlastnou pekárňou na rozlohe až 600 štvorcových metrov. Supermarket postavený na ponuke lokálnych a remeselných potravín zároveň predznamenáva celkový retailový koncept vo Vydrici, ktorý sa chce zamerať práve na lokálne značky a originálne produkty a služby.

„Značku Yeme považujeme za strategického partnera projektu Vydrica, keďže svojou filozofiou a prístupom je veľmi blízka tomu, čo by sme chceli do tejto lokality priniesť. Vydrica nie je iba o nadštandardnom bývaní, ale najmä o vytvorení kvalitného mestského prostredia a atraktívnej ponuky služieb aj pre ostatných obyvateľov mesta a návštevníkov. Preto je zaujímavým miestom aj pre podnikateľov, ktorí vedia ponúknuť originálne služby a lokálne produkty. A presne takým príkladom sú potraviny Yeme,“ hovorí obchodný riaditeľ spoločnosti Lucron a zástupca Vydrica development Ermanno Boeris.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa