Neďaleko centra Pezinka sa postupne dokončuje rezidencia Lipár s nadštandardným bývaním. Je vzdialená len tri minúty pešou chôdzou od historicky a architektonicky hodnotného Pezinského zámku. Zhotovenie hrubej stavby je v rukách firmy MK STAVGROUP.

Dvojpodlažný dom ponúka limitovaný počet 2-izbových a 3-izbových bytov a tiež 5-izbový priestranný penthouse na najvyššom poschodí s vlastnou terasou so zeleňou. Byty v rezidencii s južnou orientáciou majú výhľad na centrum mesta s meštianskymi domami, uličkami a kostolmi, ako aj renesančnú Starú tržnicu. V ponuke v objekte sú i nebytové priestory na prízemí.

Rezidencia Lipár
Zdroj: Lipár
Rezidencia Lipár

Polovica predaná

Predpredaj bytov odštartoval v lete tohto roka, momentálne je už polovica predaných. Ako  benefity prezentuje developer najmä architektonické riešenie budovy, dispozície bytov, predprípravu klímy a podlahového kúrenia v bytoch či možnosť parkovania v podzemných garážach, odkiaľ sa obyvatelia dostanú výťahom na jednotlivé poschodia k bytom. V rámci štandardu budú byty vybavené aj tepelnou a zvukovou izoláciou.

Rezidencia Lipár
Zdroj: Lipár
Rezidencia Lipár

Komfort s príjemným prostredím

„Ľudia si zaslúžia bývať v príjemnom a kultivovanom prírodnom prostredí, kde trávia svoj voľný čas s rodinou či známymi. Všetko tvoríme tak, aby zákazník získal maximálny komfort z mestského bývania v hodnotnom historickom centre Pezinka,“ uviedla Miroslava Hollá, projektová manažérka bytového domu Lipár.

Ukončenie výstavby je plánované na posledný kvartál roku 2021.