O projekte pri Vrbickom plese sa hovorilo ešte v marci 2016. V súčasnosti je luxusný päťhviezdičkový rezort takmer vo finále. Desiatky štandardných hotelových izieb, stovka štúdií a niekoľko luxusných rohových apartmánov. Ponuku dotvárajú penthousy s rozlohou od 200 do 600 štvorcových metrov. Otvorenie apartmánov je naplánované na júl/august 2022. Plánované otvorenie hotela pre verejnosť je na jeseň 2022, pričom stopercentné otvorenie sa plánuje počas zimnej sezóny 2022/2023. Všetko bude závisieť od turbulentnej situácie vo svete.

Hotel v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku nesie mnohé hodnoty pre celé Slovensko, a to nielen kvôli polohe, kde sa nachádza. Hotel by mal byť vlajkovou loďou v celej Demänovskej doline so svojou veľkosťou, ale aj kvalitou ponúkaných služieb a predovšetkým so zachovaním všetkých hodnôt prírody.

“Sme si istí, že hostia ocenia kvalitu. Máme dlhodobé skúseností s prevádzkovaním hotelov hlavne v Demänovskej Doline. Po týchto znalostiach sme analyzovali, kde je hlavný problém z pohľadu prevádzky. Okrem vysokej dane z pridanej hodnoty sme zistili, že naše hotely sú od počiatku zle navrhnuté. Kvalitný hotel musí mať v prvom rade správnu lokalitu a plnohodnotné vybavenie, aby dokázal vyjsť v ústrety každému klientovi,” hovorí Opening General Manager komplexu Ján Kolkus. 

Damian Jasná Hotel Resort & Residences v Demänovskej doline.
Zdroj: DAMIAN JASNA
Damian Jasná Hotel Resort & Residences v Demänovskej doline.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa