Otvorenie Bory Mall prichádza po dvoch rokoch od otvorenia posledného obdobného, i keď menšieho, projektu v hlavnom meste – strediska Central blízko centra metropoly. Penta sa vo svojom prvom projekte obchodného centra opiera najmä o doteraz obchodmi slabšie pokrytú lokalitu, ako aj širokú spádovú oblasť a dobrú kúpyschopnosť obyvateľov z okolia.

Medzi potvrdené značky patrí napríklad H&M, C&A, Reserved, Lindex, Terranova, Mango, CCC, SportsDirect, Nay Elektrodom, Billa, Panta Rhei, ako aj hračky All Toys a Dráčik, ale aj 3D kino Imax s plánovaným otvorením na jar budúceho roka. Okrem toho vznikne bowlingová zóna, detský kútik Buppi, fitnes centrum Golem, ambulancie ProCare a otvorená záhrada pomenovaná Tornádo.

Bory Mall je súčasťou rozsiahleho územia označeného ako Bory. V rámci neho vzniklo alebo vznikne viacero obchodov typu big box, ako je Metro, Hornbach, Decathlon či predajňa Merkury Market. V horizonte niekoľkých rokov sa chystá aj výstavba rezidenčnej zóny Bory Home.

Pozrite si fotografie z Bory Mall. Otvára dnes

Bory Mall - oficiálne fotky Zdroj: Bory Mall

Prečítajte si ďalšie podrobnosti a pozrite vizualizácie.

Poznámka: Týždenník TREND a portál TREND.sk sú súčasťou vydavateľstva News and Media Holding, ktoré patrí finančnej skupine Penta.