Projekt Stanice Nivy má veľké ambície. Developer by chcel vytvoriť autobusový terminál letiskového typu, pričom stavil na nevýhodu nedostatočnej veľkosti bratislavského letiska.

Prednedávnom Miriam Benčíková-Kušnírová, marketingová a PR riaditeľka gastroskupiny Bencik Culinari Group prezradila, že v projekte Stanice Nivy otvorí na ploche 600 štvorcových metrov aj s terasou koncept nemeckého reťazca s talianskou kuchyňou Vapiano.

Slovenská premiéra

Tentokrát odhaľuje prvé mená developer. A podarilo sa mu získať celý rad obchodov od veľkého hráča so svetovým renomé.

Stanica Nivy predstavila prvých nájomcov. Prichádzajú značky, ktoré tu ešte nie sú

Španielsky módny gigant Inditex bude mať v projekte zastúpenie viacerých svojich značiek z portfólia ako Zara, Stradivarius, Pull&Bear, Bershka a pre náročnejšieho zákazníka aj značku Massimo Dutti. Inditex obsadí 7-tisíc štvorcových metrov z celkového retailu.

Svoju premiéru na Slovensku bude mať značka Oysho, ktorá je zameraná na ženskú módu, špeciálne na spodné prádlo, plavky, športové, domáce a nočné oblečenie. Ďalšou novinkou je aj značka Zara Home, ktorá sa zameriava na zariadenie domácností a bývania.

Stanica Nivy predstavila prvých nájomcov. Prichádzajú značky, ktoré tu ešte nie sú

Developer zatiaľ neprezradil viac mien. Vie sa však, že v komplexe nákupného centra plánuje 250 retailových prevádzok, ktoré majú zabrať približne 70-tisíc štvorcových metrov. Je teda jasné, že Španieli budú okupovať desatinu nákupnej zóny.

Vizualizácia projektu Eurovea 2
Neprehliadnite

Lávka cez Dunaj, športoviská aj električka. Ako sa zmení okolie Eurovey

„Návštevníci sa môžu tešiť na destináciu, ktorá posunie zážitok z cestovania, nakupovania, či trávenia voľného času na nový level. Dôkazom atraktivity celej zóny je aj rozhodnutie Inditexu, jedného z najznámejších retailových reťazcov na svete, vstúpiť práve do nášho projektu. Inditex prinesie svoje najširšie portfólio značiek na Slovensku, vrátane dvoch nových, ktoré doposiaľ trhu chýbali, celkovo zaberie 10 percent predajnej plochy Stanice Nivy,“ hovorí René Popík, CEO spoločnosti HB Reavis.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa