Prvé stavebné povolenie firma aktuálne získala na vybudovanie infraštruktúry na pozemkoch projektu. Zvyšok povolení má mestská časť Ružinov vydať v najbližšom období.

Developer plánuje v lokalite výstavbu objektu s dvoma podzemnými a šiestimi až ôsmimi nadzemnými podlažiami.

So zelenou terasou na streche

Na prízemí sa podľa plánov developera budú nachádzať vstupné priestory, prevádzkové a technické zázemie, ako aj časť plôch určených pre retailové využitie.

Od druhého nadzemné podlažia sú kancelárske priestory, koncipované ako voľný pôdorys s možnosťou variabilného usporiadania na základe požiadaviek. Jednotlivé podlažia oboch veží tak môžu byť oddelené, ale aj obsadené nájomcom ako jeden celok. V budove bude šesť výťahov.

Na streche nad časťou šiesteho nadzemného podlažia je navrhnutá zelená terasa. Celkovo by mali objekty zabrať plochu s veľkosťou 7 613 štvorcových metrov.

Celková výmera objektu je 21 393 štvorcových metrov. Kancelárie ponúkajú priestor 16 375 štvorcových metrov.

Investor pôvodne predložil úradom dve verzie projektu. Prvá počítala s vytvorením šiestich až ôsmich nadzemných podlaží, druhý variant predpokladal výstavbu objektu, ktorý bude mať päť až do dvanásť nadzemných podlaží.

Budova ponúkne otvárateľné okná s možnosťou prirodzeného vetrania, ale aj stojany a šatne so sprchami pre bicycle a cyklistov. Zámer predpokladá, že v budovách nájde prácu 930 ľudí.

Na webe projektu môžu záujemcovia o prenájom kancelárií kontaktovať developera. Oficiálny cenník či aktuálna obsadenosť však na stránke nie je.

Firma napísaná na právnika

Na občiansku vybavenosť bolo vyhradených 600 štvorcových metrov. Garážové stojiská mali byť podľa zámeru umiestnené v dvoch podzemných podlažiach, pričom developer počíta s vytvorením 327 miest pre automobily.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa