Rezidenčnému projektu na okraji Nitra aktuálne vydalo mesto stavebné povolenie.

Výstavba bytovky v tvare písmena L so šikmou strechou by sa mala spustiť začiatkom budúceho roka. 

Päťpodlažný dom

 

Podľa plánov developera prinesie rezidencia Jelenecká celkovo 53 bytov. Dom vyrastie na rohu Jeleneckej a Moskovskej ulice. 

V prvých štyroch nadzemných podlažiach sa bude nachádzať  46 bytových jednotiek, na vrchom piatom ešte sedem strešných mezonetov.

Bytová skladba pozostáva zo 16 jednoizbových, 26 dvojizbových a štyroch trojizbových bytov. Každá jednotka má balkón alebo lodžiu. 

Na najvyššom strešnom podlaží dominuje veľkosťou päťizbový mezonet, okem neho sa tu nachádzajú aj štyri štvorizbové a dva trojizbové  mezonety. 

Pod Zoborom vyrastie rezidencia Jelenecká. Získala stavebné povolenie

 

Developer nedávno spustil predaj bytov. Najväčší päťizbový strešný mezonet, ktorý má 148 štvorcových metrov, stojí 280-tisíc eur. Najmenší jednoizbový byt na prvom podlaží s výmerou necelých 33 štvorcových metrov je v ponuke za 74-tisíc eur.

Priemerná cena za štvorcový meter v projekte atakuje hranicu 2-tisíc eur so zhruba 200-eurovým rozptylom nahor a nadol od tejto hranice. Podľa cenníka developera na webe je v cene zarátané aj parkovacie miesto a pri viacerých jednotkách aj sklad respektíve pivnica. Voľných je ešte 33 bytov. 

Od lokálneho developera

Developer na svojich webových stránkach avizuje nadštandardné bývanie s výhľadom na Hrad a mesto Nitra. V rámci komplexu pripravuje aj detské ihrisko.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa