Projekt Zelené Vlčince developerskej spoločnosti Reinoo počíta s ukončením ku koncu roka 2020, prví majitelia by sa mohli nasťahovať na začiatku roka 2021.

Aj väčšie byty

„V ponuke sú jednoizbové až štvorizbové byty, s výmerami od 29 štvorcových metrov až do 126 štvorcových metrov a nadštandardné päťizbové strešné byty,“ informoval Mário Šujanský zo spoločnosti Reinoo.

„Je to rezidenčný projekt. Verím, že budúci obyvatelia ocenia jeho kvalitu aj ekologické riešenia. Vieme, že výstavba prinesie určitý diskomfort pre obyvateľov okolitých bytových domov, ale budeme sa ho snažiť minimalizovať. Konečnou odmenou pre všetkých bude zveľadené okolie a množstvo zelene,“ vysvetlil projektový manažér spoločnosti Reinoo Roman Petro.

Známe mená

Za spoločnosťou Reinoo Žilina stoja Milan Dubec a Marek Váslavík, ktorí spoluzakladali internetový portál Azet. Obaja pritom stoja aj za ďalšími realitnými projektmi v krajskom meste na severe Slovenska. Koncom roka 2017 úradom predložili zámer stavať Administratívny objekt Obchodná

V máji toho istého roka oznámili aj zámer prestavať budovu, v ktorej sídlili spoločnosti Telekom a Slovenská pošta. Okrem toho firmy podnikateľov stáli za rekonštrukciami budov Banka Žilina či Kancelárske centrum Murgašova.