V Piešťanoch má vyrásť ďalší projekt bývania v centre. Polyfunkčný Centroom pripravuje bratislavská skupina Iuris. Mali by ho postaviť blízko pešej zóny v susedstve nákupného centra Aupark, ktoré by mali v meste čoskoro dokončiť.

Polyfunkčný dom rozostavali tento mesiac, dokončenie sa plánuje v októbri 2010. Centroom bude sedempodlažnou budovou so spolu 44 bytmi, siedmimi obchodnými priestormi v parteri a 600 m2 administratívnych priestorov. Každý byt aj nebytový priestor má k dispozícii parkovacie miesto v krytej garáži.

Centroom v centre Piešťan

V Centroome by mali byť rozličné veľkosti bytov od jednoizbových až po štvorizbové. Uvádzacie ceny ohlásil Iuris na úrovni 1540 eur/m2 s DPH, bežná predajná cena by mala byť zhruba 1777 eur. Iuris v prípade bytov predpokladá vyšší štandard kvality vrátane 24-hodinovej recepcie.

Centroom v centre Piešťan

Iuris sa zaoberá najmä predajom a prenájmom nehnuteľností, v posledných rokoch sa vo väčšej miere pustil aj do vlastných projektov, ako je napríklad Octopus v Ružinove alebo 103407>Triangel na Čiernej vode. Ďalším pripravovaným projektom je obytný komplex 136162>Dúbravčice v Dúbravke.

Centroom v centre Piešťan

Vizualizácie - Iuris