Spoločnosť Zipp podľa 135020>avizovaných plánov začína tento mesiac s predajom bytov v 26-podlažnom Obydicku na bratislavskej Račianskej. Do ponuky sa dostalo všetkých zhruba 160 bytov, ateliéry a obchodné priestory spolu s garážovými státiami.

Ťažiskom sú menšie jedno- až trojizbové byty s obytnou podlahovou plochou 34 až maximálne 92 štvorcových metrov. Najvyššie podlažia sú vyhradené pre štvorizbové jednotky s rozlohou pohybujúcou sa od 124 po vyše 300 m2.

Bratislavský Obydick spúšťa predaj

Podľa cenníka na internetovej stránke projektu štvorcový meter stojí v priemere 61 pri väčších a zhruba 75-tisíc Sk vrátane DPH pri menších bytoch. Za najlacnejší jednoizbový byt tak záujemca zaplatí zhruba tri milióny korún, naopak v ponuke sú aj tri štvorizbové mezonety za ceny okolo desiatich miliónov.

V podzemnej garáži vznikne celkovo 195 parkovacích miest, jedno sa predáva za 340- až vyše 600-tisíc korún. Investor predáva aj trojicu obchodných priestorov, štvorcový meter predajnej plochy spolu so zázemím stojí spolu s daňou niečo menej ako 100-tisíc Sk.

Vizualizácia – Zipp