Projekt novej univerzitnej nemocnice na Rázsochách je o dva kroky bližšie k realizácii. Ministerstvo zdravotníctva k výstavbe novej univerzitnej nemocnice prevzalo ďalšie dva stupne projektovej dokumentácie.

Informoval o tom rezort zdravotníctva.

Národný projekt výstavby novej Univerzitnej nemocnice Bratislave v lokalite Rázsochy tak napreduje. Odovzdanie dvoch stupňov projektovej dokumentácie vytvorilo predpoklad pre pokračovanie projektových prác v podrobnejšej rovine.

Pre zhotoviteľa projektovej dokumentácie, združenie Amberg Engineering Slovakia a CED consulting tento krok zároveň predstavuje odsúhlasenie doteraz naprojektovaných a odovzdaných častí projektovej dokumentácie v definovanom rozsahu.

Ministerstvo zdravotníctva zároveň združeniu po predložení faktúr uhradí za obidva splnené míľniky sumu vo výške 3,3 milióna eur..

„Ministerstvo zdravotníctva v súvislosti s projektom výstavby novej Univerzitnej nemocnice v Bratislave v lokalite Rázsochy prijalo všetky potrebné opatrenia tak, aby boli splnené všetky zmluvné povinnosti a záväzky, a aby projektové práce pokračovali ďalej,” uzavrel rezort.

Ďalšie dôležité správy

20130516 Lietanie, letecke fotky, lietadlo.
Neprehliadnite

Fiasko projektu Rázsochy: Nová nemocnica nebude financovaná z plánu obnovy