Developerská spoločnosť J&T Real Estate pripravuje pokračovanie projektu River Park na druhej časti územia Parku kultúry a oddychu v Bratislave. Malo by tu vzniknúť približne 50 až 60-tisíc štvorcových metrov úžitkových plôch, rovnomerne rozdelených medzi bytové a kancelárske nehnuteľnosti.

River Park má mať pokračovanie

Ako vysvetľuje šéf J&T Real Estate Peter Korbačka, spoločnosť tu plánuje aj hotel s väčšími konferenčnými priestormi aspoň pre 600 ľudí. Chcú dať dôraz aj na voľný čas vrátane luxusných verejne prístupných kúpeľov.

Priestory PKO majú byť druhou časťou luxusného polyfunkčného River Parku, ktorý je 104947 target=blank>v súčasnosti vo výstavbe. Okrem vyše dvesto bytov bude súčasťou komplexu za 7 miliárd Sk aj päťhviezdičkový hotel Kempinski s 230 izbami, 24-tisíc m2 kancelárií, obchody, reštaurácie a kaviarne, hotelové kúpele, fitnescentrum a banka.

River Park má mať pokračovanie

Polyfunkčný komplex na 2,5-hektárovom pozemku plánujú dokončiť do polovice roka 2009. Podľa P. Korbačku bude hotelový bazén, wellness a fitnescentrum na streche budovy vo výške 14. poschodia. Vstup doň bude vyhradený pre hotelových hostí a obyvateľov River Parku. Hotel má mať aj dve tanečné a kongresové sály.

Vizualizácie - J&T Real Estate