V časoch, kedy sa v slovenskom realitnom segmente hovorí prevažne o ochladení trhu, či prasknutí bubliny, najväčšia nefranšízová realitná kancelária na Slovensku prichádza s príležitosťou vedúcej pozície až pre 14 ľudí.

TU REALITY za 14 rokov nadobudla skúsenosti z tisícky úspešných obchodov. Za tento čas firma narástla z malej realitnej kancelárie na najväčšiu nefranšízovú realitnú kanceláriu na Slovensku. Jej obrat dosiahol v roku 2022 viac ako 3 500 000 eur. Značka prevádzkuje kamenné pobočky s fyzickým zázemím v 26 mestách.

„Počas 14 rokov existencie značky sme prekonali dve krízy, z ktorých sme vzišli ešte silnejší. Dnes stojíme na prahu ďalšej príležitosti stať sa ešte silnejšími, a preto obsadzujeme kľúčovú pozíciu firmy, vedúceho pobočky. Hľadáme medzi nás ľudí, ktorí sú driči a chápu tomu, že snaha robiť tento typ biznisu na vlastnú päsť je mrhaním energie,“ približuje Martin Majdák, konateľ realitnej kancelárie.

Pozícia „Vedúci pobočky“ už vo svojom slovnom základe definuje, že je reč o riadiacom pracovníkovi. Čo a koho by mal taký človek riadiť? Riadiť pobočku znamená komplexne zvládať riadenie v niekoľkých aspektoch. Vedúci pobočky riadi:

  • ľudí vo svojom tíme,
  • procesy pobočky smerom k centrále firmy,
  • ekonomické smerovanie svojej pobočky.

Vedúci pobočky v TU REALITY je človek, ktorý dokáže venovať väčšinu svojho času obchodu, a to z dôvodu, že administratívu, právne služby, chod kancelárie, návrh a realizáciu marketingových predmetov a reklamných nosičov ako sú bannery, billboardy, vizuály, polepy a ostatné sprievodné činnosti mu zabezpečuje centrála.

Ilustračné foto
Zdroj: TU REALITY
Ilustračné foto

Človek, ktorého hľadáme chce napredovať s dobou, v ideálnom prípade sa podieľať na trendoch ako prvý. TU REALITY sa preukázateľne a systematicky vzdeláva na všetkých riadiacich úrovniach, a preto k sebe hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní a schopní učiť sa a následne nové poznatky aplikovať do praxe vo svojich tímoch.

„Ak ste súťaživí, ste orientovaní na výsledky, tak máte predpoklad byť u nás úspešní. My ťaháme spoločne za jeden povraz, pretože v početnom tíme vznikajú nové nápady, ktoré medzi sebou pravidelne zdieľame na firemných eventoch. Tomu sa hovorí synergický efekt, ktorý vás v malom kolektíve postretne zriedkavo,“ uzatvára PhDr. Daniel Karásek, MBA, vedúci obchodného rozvoja značky.

STE PRIPRAVENÍ UROBIŤ NAJLEPŠIE ROZHODNUTIE VO SVOJEJ KARIÉRE? PRÍDITE NA NEZÁVÄZNÝ POHOVOR A ZISTITE, ČI STE VHODNÍ NA TÚTO ATRAKTÍVNU POZÍCIU. Viac sa dozviete na go.tureality.sk/veduci

Ilustračné foto
Zdroj: TU REALITY
Ilustračné foto