Od 2. mája sa kompletný obsah portálu Novostavby.sk integruje do inzertného portálu s nehnuteľnosťami – Nehnuteľnosti.sk. Vďaka tomu sa výrazne posilní zameranie portálu aj na nové nehnuteľnosti, ako aj developerské projekty na celom Slovensku, informuje Peter Porubský, Senior PR Manager Nehnuteľnosti.sk.

Webový portál Novostavby.sk sa neuzavrie, len zmení adresu. Spojením s inzertným portálom Nehnuteľnosti.sk sa tak výrazne skvalitní prezentácia developerských projektov, o ktoré je v posledných rokoch veľký záujem. „Developeri získajú marketingovú podporu jednej z najznámejších značiek na trhu,“ vysvetľuje Lukáš Hladík, Head of Marketing portálu Nehnuteľnosti.sk.

Okrem služieb realitným kanceláriám, bežným občanom a kompletného servisu pri predaji a kúpe nehnuteľností bude teraz portál prinášať v sekcii Developerské projekty a novostavby aj ďalšie dôležité informácie. Bude medzi nich patriť aktuálna ponuka novostavieb na predaj a prenájom, novinky zo sveta rezidenčných, administratívnych a priemyselných nehnuteľností a tiež pomoc pri orientácii v zložitej legislatíve.

„Chceme ponúknuť užívateľom komplexný prehľad developerských projektov na jednom mieste, s jednoduchým vyhľadávaním na mape v rámci celého Slovenska. Vďaka tomu sa budú môcť lepšie aj rýchlejšie rozhodnúť. Pre našich firemných klientov pôjde aj o garanciu intenzívnej publicity ich projektov,“ dodáva Hladík.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

Britský kráľ Karol III. a jeho manželka Kamila
Neprehliadnite

Korunovácia Karola III.: Jojka chce zúročiť veľké prípravy a RTVS ponúkne sprievodný program