Svojím vzhľadom sa odlišuje, využíva prvky a typológie bytov, ktoré poznáme len zo zahraničnej architektúry. Každý si tu dokáže nájsť zaujímavé bývanie, ktoré splní všetky očakávania.  

Bytový komplex Opál prináša možnosť získať komfortný byt za rozumnú cenu. Projekt prináša mnoho zaujímavých, komunitu budujúcich prvkov, ktoré budú pre obyvateľov poskytovať nielen uľahčenie života, ale aj príjemné chvíle strávené s rodinou či priateľmi. V projekte budú detské ihriská s pieskoviskami, multifunkčné športoviská, grilovacie miesto, veľký park s oddychovou zónou, vodná lagúna, dostatočná a funkčná obchodná vybavenosť, komunitné záhony a celý projekt bude priamo napojený na cyklotrasu. Toto všetko a pocit výnimočnosti zo života v priestranných a zaujímavých bytoch môže priniesť kúpa bytu v projekte Opál.

V rámci typológie bytov v projekte Opál nájdete všetko pod jednou strechou. Krásne prízemné byty s dostatkom súkromia a zároveň nádhernou predzáhradkou. Moderné loftové byty pre tých, ktorí hľadajú tvarovateľný otvorený priestor. Mezonety s množstvom priestoru a absolútnou variabilnosťou. Obchodné priestory spĺňajúce najvyššie štandardy či koncept work & live priestorov, ktoré spájajú obchodnú jednotku s presklenou galériou a bytovú časť s predzáhradkou.

Korunou projektu je jeho lokalita. Jarovce sú skvelým miestom na život pri Bratislave. Poskytujú dostatok zelene, dostupnosť športu, prírody. Zároveň je v nich plnohodnotná obchodná vybavenosť v blízkosti hraníc Rakúska s ešte širšími nákupnými možnosťami. Dopravné napojenia sú bezproblémové všetkými smermi a zabezpečia vám absolútny komfort.

Projekt sa začína realizovať na jeseň 2019 a plánovaná dostavba je na jeseň 2021. Aktuálne sa byty dostávajú do predpredajovej fázy, kde si môžete rezervovať svoje vysnívané bývanie za tie najlepšie ceny.