Mnohí hľadajú na jednej strane pokoj a tichú lokalitu, v ktorej zabudnú na ruch a tempo bežného pracovného dňa, no na strane druhej by chceli bývať blízko mesta, aby mali všetko, čo potrebujú, po ruke. Novovzniknutý bytový dom v obci Opoj, ponúka obe možnosti- tichú lokalitu a rýchlu dostupnosť do mesta.

Projekt Terra Opoy si získa každého už na prvý pohľad. Kým samotný bytový dom pôsobí moderným dojmom, zasadený je do príjemného zeleného prostredia, pri pohľade na ktoré nebudete mať vôbec pocit, že sa nachádzate blízko mesta. Nadčasová architektúra je už len čerešničkou na torte.

RealityPro32
Zdroj: RealityPro32

Bývanie uprostred lúk a hájov
Projekt je vytvorený najmä pre mladých ľudí, ktorí túžia po výhodnom bývaní. Na svoje si ale prídu aj tí, ktorí hľadajú špeciálne bývanie, no finančne dostupné.
Samotný objekt pozostáva zo 68 bytových jednotiek. Rozdelené sú do 1-, 2- a 3- izbových bytov. Ideálne pre rodiny či páry, ktoré nepotrebujú množstvo priestoru. Neoddeliteľnou súčasťou projektu sú terasy a že sú skutočne veľkorysé, sa môžete presvedčiť prostredníctvom virtuálnej prezentácie, ktorá je súčasťou prezentácie projektu. Pekné a zelené prostredie si zaslúži luxusný výhľad.
Bytovému domu nechýba predajňa potravín, podzemná garáž, detské ihrisko a vonkajšie parkovacie miesta. Jednoducho, všetko, čo potrebujete pre kvalitné a plnohodnotné bývanie.

RealityPro32
Zdroj: RealityPro32

Lokalita, ktorá si vás získa
Lokalita bytových či rodinných domov býva kameňom úrazu pre mnohé rodiny či páry, ktoré chcú bývať „vo svojom“. Pracovne aktívni ľudia potrebujú oddych, no rýchlu dostupnosť do mesta. Nikto predsa netúži stráviť v zápche pol života.
Obec Opoj ponúka nádherné prostredie a skvelú dostupnosť do mesta Trnava. Je to teda príjemná obec a ak hovoríme o výbornej občianskej vybavenosti, máme na mysli všetko, čo k spokojnému a pohodlnému bývaniu potrebujete- materskú školu, poštu, obecný úrad, kostol, kadernícke služby či knižnicu. V obci nechýba športový areál a možnosť venovať sa cyklistike či turistike, a to najmä vďaka príjemnému prostrediu. Opoj je miesto, kde budete chcieť tráviť čas so svojou rodinou. Je to miesto, kam pozvete cez víkend svojich priateľov a kde budete chcieť vidieť vyrastať svoje deti či venčiť domáceho miláčika.

RealityPro32
Zdroj: RealityPro32

Výhodou lokality je rýchla dostupnosť do hlavnému mesta. Bratislava je od obce Opoj vzdialená 50 km. Benefitom je taktiež výborná dostupnosť aj do iných miest. Sereď je vzdialená 12 km, čo predstavuje približne 16 minút a vzdialenosť do Nitry je 40 km. V Trnave ste za približne 10 minút a verejná doprava je v tomto prípade samozrejmosťou.
Projektový manažér bytového domu Terra Opoy vníma túto oblasť, ako veľmi atraktívnu. „Z hľadiska polohy je Opoj veľmi zaujímavou lokalitou, ktorá spája pokojné bývanie na predmestí krajského mesta Trnava, s výbornou dostupnosťou pracovných príležitostí a voľnočasových aktivít samosprávneho kraja pre jej obyvateľov. V progresívne rozvíjajúcich miest, ako je Sereď či Galanta a v ich okolí, vzniká množstvo pracovných príležitostí,“ informuje Lukáš Svoboda, projektový manažér.
„Poloha, len 2 minúty od napojenia na R1 a križovatky R1 a D1, poskytujú obci Opoj perfektnú východiskovú pozíciu na bývanie. Koniec koncov, výsledky archeologických prieskumov potvrdili, že oblasť bola vyhľadávaná aj našimi predkami, čo nás len teší,“ dodáva Svoboda.

Kolaudácia a odovzdanie bytov
Pri pohľade na dobrú lokalitu a modernú stavbu, ktorú spĺňa kritériá dokonalého bývania, máme zrejme len jednu otázku. Kedy bude možné tu bývať?
Dokončenie hrubej stavby je naplánované približne v polovici roka 2021, kolaudácia je očakávaná v prvom štvrťroku 2022. Odovzdanie bytov by tak malo byť uskutočnené v druhom štvrťroku 2022.

Developer, ktorý poskytuje finančnú stabilitu
Developerom projektu je skupina HABERL, ktorá je známa tým, že pravidelne zameriava svoje investície do zaujímavých príležitostí na finančnom trhu a realitách. Portfólio investičných projektov skupiny HABERL je tak v súčasnosti rozšírené práve o bytový dom Terra Opoy.
Pri zameriavaní sa na realitný development, kladie spoločnosť HABERL dôraz najmä na bezpečnosť investície a vysokú pridanú hodnotu. Aj to môže byť zárukou, že sa do tohto bývania oplatí investovať.

Prečo je bytový dom Terra Opoy skvelým miestom pre život?

  • Cena. Všetci chcú kvalitu a výhodné podmienky. Bývanie v Terra Opoy môžete mať za najvýhodnejšie ceny v okrese.
  • Vynikajúca poloha, skvelá dostupnosť a priame napojenie na diaľnicu R1.
  • Vyhotovenie stavby bude uskutočnené vo vysokom štandarde, vzhľadom na udržateľnosť a moderné technológie.
  • V bytoch je predpríprava na externé žalúzie a klimatizácie. V prípade záujmu máte možnosť výberu zo skutočne širokého spektra vnútorných štandardov.
  • Veľkorysé dispozície bytov.
  • Vysokorýchlostné pripojenie vďaka optickému internetu.
  • Bezpečnosť a zaručená spokojnosť s výsledkom. Stavbu pripravujú a zhotovujú najlepšie firmy, v rámci slovenského realitného a stavebného priemyslu.
  • Súčasťou komplexu sú potraviny, v ktorých je možné pohodlne si nakúpiť bez toho, aby bolo nutné cestovať do neďalekého mesta.

Bytový dom Terra Opoy predstavuje spojenie príjemného s užitočným. Pri tomto projekte si nemusíte vyberať medzi komfortom a tým, čo je pre vás praktické. Bývanie v príjemnom a zelenom prostredí vám zaručí pohodu a rýchla dostupnosť do mesta je zase zárukou pohodlia a skvelého vybavenia nie len v obci, ale aj v jej okolí.

Viac informácií o projekte Terra Opoy nájdete na www.byvanieopoj.sk.