Nový domov tu nájdu ľudia, ktorí hľadajú komfort moderného mestského bývania a súčasne ocenia blízkosť našich veľhôr s ich neuhasínajúcou veľkoleposťou ako na podnose. Rastúci záujem turistickej verejnosti o Vysoké Tatry rozprúdil záujem aj o investíciu do bytu či apartmánového bývania. „Bytové domy Barbora sú tak šikovným riešením nielen pre záujemcov o kvalitné trvalé bývanie, ale aj výhodnou voľbou pre tých, ktorí považujú vlastný byt v tesnej blízkosti najkrajších slovenských hôr za dobrú investíciu,“ dodáva developer projektu.

KAMI PROFIT, s.r.o.
Zdroj: KAMI PROFIT, s.r.o.

Developer sa snaží vyjsť klientom v ústrety a odzrkadľuje to možnosťou výberu z rôznych stupňov štandardu, ako aj individuálnych riešení podľa želania klientov. Bytové domy Barbora ponúkajú štýlové bývanie s množstvom dispozičných, rozmerových ale aj cenových alternatív. Okrem garsónok a dvojizbových bytov sú v ponuke aj trojizbové a štvorizbové byty, ktoré svojou priestrannosťou vyhovejú aj náročnejším klientom. V modernom bývaní na siedmom poschodí sa budúcemu majiteľovi umocní unikátny výhľad na masívne hrebene Vysokých Tatier priamo z vlastnej priestrannej terasy. Harmónia a rešpekt k samotnej okolitej prírode podčiarkuje zeleň v okolí, detské ihrisko, priame napojenie na cyklochodník smer Kvetnica alebo Spišská Teplica . Vzhľadom na potrebu zvýšenia estetickosti verejných priestranstiev sú v projekte zakomponované polo zapustené veľkoobjemné kontajnery na komunálny a triedený odpad.

KAMI PROFIT, s.r.o.
Zdroj: KAMI PROFIT, s.r.o.

Developer BM PARK má bohaté skúsenosti s výstavbou objektov a dlhodobo spolupracuje s overenými dodávateľmi i renomovanými bankami. Výsledkom je garantovaná kvalita a istota financovania. Financujúca banka poskytla 100 % financovanie na celý projekt. Klienti a budúci hrdý majitelia budú zaťažení investíciou iba 15% ceny bytu. Následné dofinancovanie bude prebiehať až po kolaudačnom konaní. Aktuálna situácia na stavebnom a realitnom trhu nasvedčuje tomu, že ceny nehnuteľností majú stúpajúcu tendenciu a dopyt po novostavbách neutícha. Bytové domy Barbora preto môžu predstavovať aj spoľahlivú konzervatívnu investičnú príležitosť. Viac o projekte sa záujemcovia dozvedia v klientskom centre na Suchoňovej ulici v Poprade alebo na www.bytybarbora.sk a Facebooku.

KAMI PROFIT, s.r.o.
Zdroj: KAMI PROFIT, s.r.o.