Bratislavská teplárenská (BAT) spustila predaj nepotrebného majetku v júni minulého roka prostredníctvom Dražobnej spoločnosti. V elektronickej aukcii sa vtedy predalo šesť z deviatich ponúkaných nehnuteľností za 3,3 milióna eur.

Najlukratívnejší areál s centrálou spoločnosti v mestskej časti Ružinov však našiel kupca až teraz. „Tento objekt bol rozhodnutím jediného akcionára MH manažment, a. s. schválený na odpredaj Slovenskej obchodnej inšpekcii v sume 7 348 744,54 eura. Proces odpredaja prebieha a nie je ešte ukončený,“ približuje pre TREND Reality Jarmila Galandáková, hovorkyňa Bratislavskej teplárenskej.

Slovenská obchodná inšpekcia (SOI) hľadala nové priestory dlhodobo aj v spolupráci s Ministerstvom hospodárstva SR, vysvetľuje Petra Blehová, vedúca Kancelárie ústrednej riaditeľky SOI.

„Budova na Prievozskej ulici, v ktorej sídli ústredný inšpektorát SOI a inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, je vzhľadom na rozširujúce sa kompetencie SOI a počet zamestnancov nepostačujúca, technicky nevyhovujúca

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa