PNK Park Sereď predstavuje priemyselnú plochu kategórie A rozdelenú v rámci dvoch hál. Prvá z budov ponúka plochu takmer 12-tisíc štvorcových metrov a svetlú výšku 10 metrov. Možné je delenie priestoru na menšie jednotky, minimálna prenajímateľná plocha je 700 štvorcových metrov.

Druhá budova ponúka 32 500 štvorcových metrov prenajímateľnej plochy so svetlou výškou 12 metrov. Určená je pre väčšie a stredné veľké spoločnosti, ktoré hľadajú priemyselné jednotky od 3-tisíc štvorcových metrov.

Priestory na sklad, distribučné centrum či produkciu 

Nehnuteľnosti zahŕňajú cross-dock nakladacie rampy. Obe budovy sú držiteľom BREEM certifikátu a sú v súlade s medzinárodnými poistnými predpismi. Budovy majú železobetónovú konštrukciu vrátane stĺpov, stien a nosníkov.

Pevnosť konštrukcie dovoľuje podľa developera inštaláciu nadzemných zariadení, čo umožňuje dodatočné zaťaženie do 20 kg/m2. Podlahy v oboch budovách sú schopné odolať rovnomerne rozloženej záťaži 10t/m2.

Úroveň osvetlenia je nastavená na 200 luxov v rámci skladov a 300 luxov v priestoroch určených na výrobu. Na požiadanie môžu byť budovy dodatočne vybavené kancelárskymi blokmi navrhnutými podľa požiadaviek klientov, uvádza PNK Group. Priestory môžu byť využívané na rôzne účely – ako sklad, distribučné centrum respektíve produkčné haly ľahkého priemyslu.

K existujúcim dvom produkčným halám má PNK Park Sereď 

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa