Bytový dom Sabinovská sa skladá sa z troch sekcií so samostatnými vstupmi a výťahmi, dve majú šesť nadzemných podlaží, jedna je ustúpená a má tri nadzemné podlažia.
„Bytový dom Sabinovská ponúkne celkovo 27 dvojizbových bytov, 16 trojizbových apartmánov. Štvorizbový mezonet na najvyššom poschodí ponúkne budúcim majiteľom výhľad na celú lokalitu, pričom byty na prízemí budú mať predzáhradky,“ avizuje konateľ spoločnosti KAMI PROFIT, ktorá je developerom a bytový dom i stavia, Milín Kaňuščák.

K bytom je vyriešené aj komfortné parkovanie v podzemných garážach alebo na externých parkovacích miestach. Domácu atmosféru vyžarujúcu z projektu umožňuje aj dostatok zelených plôch pre oddych a detské ihrisko. Strecha ustúpenej časti bytového domu bude je pochôdzna, klienti si môžu jej časť odkúpiť do osobného vlastníctva.

Ilustračné foto.
Zdroj: KAMI PROFIT, s.r.o.
Ilustračné foto.

Pohodová atmosféra lokality spĺňa aj všetky atribúty pre aktívny mestský život s dobrou dostupnosťou materských, základných a stredných škôl, ako aj priľahlých nákupných zón. Letné kúpalisko so štyrmi bazénmi, lanové centrum s horolezeckou stenou, detské dopravné ihrisko, jazdecký areál, futbalový štadión Tatrana Prešov,  a cyklistický chodník okolo Torysy i zástavka MHD v priamo na Sabinovskej ulici podčiarkuje  celkový dobrý pocit z kvalitného bývania s dobrou občianskou vybavenosťou.

Ilustračné foto.
Zdroj: KAMI PROFIT, s.r.o.
Ilustračné foto.

Projekt financuje VÚB banka. Klient pri podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve zaplatí 10 % ceny bytu, zvyšok až po kolaudácii a podpise samotnej kúpnej zmluvy. Ukončenie výstavby je naplánované na november 2022. Viac o projekte sa záujemcovia dozvedia v klientskom centre na Tkáčskej 6 v Prešove alebo na www.bytysabinovska.sk a Facebooku.

Ilustračné foto.
Zdroj: KAMI PROFIT, s.r.o.
Ilustračné foto.