Pokračovanie mimoriadne úspešného projektu Nový Ružinov predstavuje ďalšiu fázu. Developer CZ Slovakia, a.s. ani teraz nepoľavuje zo svojich štandardov, ktorými sú kvalitná architektúra, ľudská mierka, veľa zelených plôch a nadčasové architektonické riešenia, ktoré prispievajú k vzniku komunitného bývania. To všetko pre investorov znamená skvelú investičnú príležitosť do bývania, o ktoré bude vždy záujem.

Investujte do bývania v útulnom susedstve a nie na preplnenom sídlisku

Kedykoľvek budete chcieť byt prenajať, vždy bude oň väčší záujem, ak sa bude nachádzať v príjemnom prostredí a nie na stiesňujúcom, i keď novom sídlisku. Projekt Nový Ružinov vytvára novú mestskú časť, ktorá svojou zástavbou a počtom bytových jednotiek vytvára nový rozmer bývania. Okrem nižšieho počtu bytov oproti iným projektom, určite zavážia aj nadštandardne veľké vnútroblokové parky s kopou zelene či ukončená výstavba v priamom okolí.

Kvalitná a funkčná stavba nad zlato

Ak investujete do novostavby, pri ktorej developer kládol dôraz na kvalitné stavebné prevedenie, tak vám najviac času zaberie „papierovanie“ pri zmluvách. Výborné a presvetlené dispozície v Novom Ružinove znamenajú pohodlie a pokoj. Navyše je celá fáza orientovaná na juh smerom do parku, čo jednoznačne pridáva na atraktivite pre nájomníkov.

Ilustračné foto
Zdroj: Nový Ružinov
Ilustračné foto

Tradičný dvojizbák so šikovným balkónom alebo iný rozmer?

O investovaní do nehnuteľností má každý svoje vlastné predstavy a požiadavky. Súčasná fáza Nového Ružinova ponúka investorom možnosť rozhodnúť sa, aká veľká nehnuteľnosť s akými parametrami bude ich peniaze zúročovať. V ponuke nájdete aj čoraz atraktívnejšie bývanie s predzáhradkou. Nech si však vyberiete akúkoľvek výmeru a dispozíciu, minimálne jeden balkón nájdete v každom.

Zasiahnite ideálnych nájomníkov

Investícia naberie pridanú hodnotu vďaka susedstvu, polohe kúsok od centra a štvrti, v ktorej sa Nový Ružinov nachádza. Blízkosť cyklotrasy, parku či hrádze znamená zvýšený záujem aktívnych mladých ľudí, ktorí žijú radi rýchlym mestským životom. Aktívni moderní nájomníci a mladé rodiny tvoria jednu z najvyhľadávanejších skupín nájomníkov do investičných bytov.

Ceny novostavieb klesať nebudú

Ceny novostavieb rástli veľkým tempom aj počas pandémie a neočakáva sa ich pokles. Preto je dôležité vybrať si kvalitnú stavbu a dispozíciu v dobre navrhnutej budove s menším počtom podlaží. CZ Slovakia, a.s. je developer s tradíciou, ktorá si zakladá na kvalite výstavby a dobrých vzťahoch s obyvateľmi. Každý investor vám môže potvrdiť, že čím kvalitnejšia stavba a dispozícia, tým menej starostí a väčší zisk.

Ilustračné foto
Zdroj: Nový Ružinov
Ilustračné foto