Polus sa do rekonštrukcie pustil tento rok, premenou najprv prešlo prízemie, kde sa upravovali priestory po hypermarkete Carrefour a okolitá časť nákupnej pasáže.

Modernizáciou tu vznikli dve veľké nájomné jednotky, jednou z nich je predajňa supermarketu Lidl, ktorý obsadí plochu 2-tisíc štvorcových metrov. Pôjde o prvú prevádzku Lidla v nákupnom centre na území Bratislavy. Takéto pobočky má už reťazec v Košiciach a Banskej Bystrici.

Druhý veľký priestor bude patriť predajcovi elektroniky Datart, ktorý v Poluse bol aj doteraz. Jeho predajňa sa však zväčšila, čo má priniesť väčší výber sortimentu, ktorý má byť zároveň vystavovaný „inovatívnym spôsobom“.

Prerábajú aj foodcourt

Prerobenú pasáž dopĺňajú menšie nájomné jednotky. Otvorenie zrekonštruovaných priestorov naplánoval Polus na 9. septembra. V tento dátum sprístupní aj vynovený foodcourt na poschodí.

Nákupné centrum v ňom avizuje modernejšie dizajnové priestory s novými podlahami, stropmi, nábytkom a lepšou svetelnosťou vďaka LED žiarovkám. V priestore bude viac prírodných materiálov a zelene. Foodcourt, rozšírený do uličky ku kinám, bude 

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa