Skupina kúpila administratívny komplex v júni tohto roka, keď okrem neho získala aj kancelársku vežu Aupark Tower. Spolumajiteľ investičnej skupiny Wood & Company Ľubomír Šoltýs už vtedy avizoval, že uvažujú aj nad pokračovaním projektu Lakeside Park.

Rýchly štart

„O výstavbe Lakeside Park 2 sa bavíme a uvažujeme. Rozšírenie celého komplexu by dávalo zmysel, ale teraz je o tom predčasné hovoriť, keďže sme len teraz nadobudli nehnuteľnosť a musíme si to ešte vyhodnotiť. Máme však stavebné povolenie a lokalite ako takej veríme,“ uviedol vtedy Ľ. Šoltýs.

Skupina sa rozhodla pomerne rýchlo a s prípravnými prácami by chcela začať už v jeseni. „Reagujeme na dynamiku slovenského realitného trhu, ktorá súvisí s rastúcou ekonomikou krajiny. Chceme serióznou ponukou osloviť nielen súkromný ale aj verejný sektor, ktorý na raste tiež participuje,“ konštatuje riaditeľ Wood & Company Martin Šmigura.

Skupina už prenájom časti budovy oficiálne ponúkla okrem niekoľkých súkromných spoločností aj Ministerstvu spravodlivosti SR, ktoré momentálne hľadá nové sídlo. 

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa