Štátna spoločnosť MH Invest vyhlásila verejné obstarávanie na dodávateľa terénnych úprav v lokalite výstavby budúceho priemyselného parku v Rimavskej Sobote. Celková odhadovaná hodnota zákazky pre prvú fázu predstavuje viac ako 4,6 milióna eur bez DPH.

Vyplýva to z oznámenia zverejnenom vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie.

Predmetom zákazky je prvá fáza hrubých terénnych úprav pre priemyselný park v Rimavskej Sobote. Práce majú územie pripraviť tak, aby bolo stavenisko pripravené pre koncového klienta. Celková odhadovaná hodnota zákazky je 4 664 887,72 eura bez DPH, záujemcovia môžu svoje ponuky predkladať do 17. júla. Kritériom na vyhodnotenie ponúk je cena.

Nový priemyselný park v Rimavskej Sobote má vzniknúť v severnej časti mesta na ploche viac ako 80 hektárov. Výrobu tu chce umiestniť nemecká skupina Winkelmann Group. V závode zameranom na výrobu zásobníkov teplej vody najmä pre tepelné čerpadlá plánuje zamestnať približne 450 ľudí, očakávaná výška investície predstavuje viac ako 110 miliónov eur.

Ďalšie dôležité správy

Hala spoločnosti CSM Industry, ktorá sa bude modernizovať pre účely výroby obrnených vozidiel v meste Tisovec (okres Rimavská Sobota).
Neprehliadnite

Núdza o prácu na východe Slovenska bude minulosťou. Mieria tam investori, impulz vyvolalo Volvo