Slovenská časť skupiny Geis, medzinárodného poskytovateľa komplexných logistických služieb, sa bude koncom roka sťahovať zo Senca do priestorov vo VGP Parku Bratislava. Nachádza sa v oblasti Triblaviny.

V prvej fáze bude Geis využívať 8-tisíc m2 vnútornej plochy, k tomu zodpovedajúce vonkajšie plochy a odstavné plochy. Riaditeľ pobočky Triblavina Geis SK Tomáš Čanaky pre TREND uviedol, že developer VGP postavil areál podľa ich požiadaviek, majú ho v nájme. Výstavba sa začala v apríli tohto roka.

Firma rastie

Konateľ skupiny Geis pre Českú republiku, Slovensko a Poľsko Daniel Knaisl uviedol, že spoločnosť rastie a preto potrebuje väčšie a vhodnejšie priestory pre pobočku v bratislavskom regióne.

„Našou požiadavkou bol moderný cross-dockový terminál v kombinácii so skladovou halou v blízkosti Bratislavy a zároveň pri diaľnici D1,“ konkretizoval D. Knaisl. VGP Park Bratislava predstavuje svojou strategickou polohou významný logistický projekt, ktorý podporí segment domáceho i zahraničného obchodu a logistiky.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa