Členitý pôdorys dvojpodlažnej budovy zostane po rekonštrukcii zachovaný. Pestrofarebná fasáda však dostane úplne novú podobu zhodnú s ostatnými Kockami.

Na prízemí bude, rovnako ako v ostatných obchodných centrách siete, Cent Supermarket CBA. Okrem toho by malo vzniknúť aj osem priestorov rôznej veľkosti na prenájom. Vstup do nich bude zo vstupnej haly aj z ulice.

Na poschodí bude jeden veľký priestor na prenájom. Ďalšia prevádzka má byť aj v podzemí so vstupom z ulice Emila Boleslava Lukáča. Parkovanie zostane na dnešnom parkovisku, ktoré bude tiež zrekonštruované.

Investorom projektu je materská spoločnosť reťazca CBA – M-Market. Už vo februári začala aj rekonštrukciu obchodného domu na Dukelskej ulici v Modre. Práce sú už dokončené.

Otvorenie je podľa marketingovej manažérky CBA Ivety Erdélyiovej naplánované na 9. septembra. V modranskej Kocke bude hlavným nájomcom tiež supermarket Cent, jeden z formátov CBA.

Kocka so supermarketom CBA bude aj v Modre a Martine

Kocka Modra Zdroj: M-Market

Prvé lokálne obchodné centrum siete Kocka otvorili predvlani v Senci. Odvtedy pribudli ďalšie vo Zvolene, Turčianskych Tepliciach a Veľkom Krtíši. Celkovo má M-Market v pláne otvoriť dvanásť Kociek v zrekonštruovaných objektoch lokálnych nákupných stredísk, ktoré vlastní. Ďalšie by mali pribudnúť v Starej Ľubovni, Vrútkach a Rožňave.