M. Herman bol doteraz členom predstavenstva a finančným riaditeľom skupiny, keď mal na starosti všetky finančné aspekty. Predtým mal v spoločnosti na starosti oddelenie investičného riadenia a odpredaja.

Pred príchodom do HB Reavis pracoval v Londýne pre RREEF, Deutsche Bank a ING Group. M. Herman je držiteľom titulu Master v oblasti financií z London Business School a v oblasti finančného riadenia z Univerzity Komenského v Bratislave. Vedenie hovorí o tom, že k zmene došlo plánovane, keď P. Trenka naplnil päťročný cyklus.

Na post zástupcu riaditeľa nastúpil Radim Řimánek, ktorý bol doteraz členom predstavenstva, dohliadal na aktivity vo Veľkej Británii a bol zodpovedný za činnosť spoločnosti v Českej republike, ale aj za otvorenie pobočky spoločnosti v Nemecku.

P. Trenka by mal zostať pôsobiť v skupine, keď bude zastávať funkciu čestného člena predstavenstva po boku Maartena J. Hulshoffa a Ivana Chrenka. Skupinu viedol od októbra 2013, keď prevzal vedenie od Ivana Chrenka. 

„Je mi cťou posunúť štafetu v HB Reavis Marianovi a Radimovi, ktorí zohrali v uplynulých rokoch veľmi dôležité úlohy v rýchlom vývoji HB Reavis, ktorý sa stal popredným európskym poskytovateľom inovatívneho pracovného prostredia. Ako čestný člen predstavenstva sa teším na spoluprácu s Marianom a Radimom pri formovaní a realizácii našej ambicióznej stratégie,“ uvádza P. Trenka.