A práve tu sa aktuálne črtá jedinečná príležitosť na kvalitné bývanie. Bytový projekt GALVANIA rezidencie má právoplatné stavebné povolenie a výstavbe 285 bytov nič nebráni. Developerom je TATRA REAL, a.s.

Ružinov je vyhľadávaná lokalita, ideálna pre život, aktívnych ľudí a mladé rodiny. Výstavbou GALVANIA rezidencie by sme chceli prispieť k rozvoju lokality Ružinov a na druhej strane zachytiť výnimočnú príležitosť vniesť do územia život a zvýšiť celkový potenciál lokality. Kto pozná situáciu na realitnom trhu vie, že bytové projekty v blízkosti Avion shopping parku sú beznádejne vypredané a takáto príležitosť sa nebude dlho opakovať,“ uviedol Jaroslav Šuveg, generálny riaditeľ TATRA REAL, a.s.

Ilustračné foto
Zdroj: Galvania rezidencia
Ilustračné foto

Lokalita pri Avion shopping parku žije vďaka výbornej občianskej vybavenosti. Biznis zóna v dosahu môže byť novou pracovnou výzvou. Výhodou projektu GALVANIA rezidencie je výborné napojenie na MHD, letisko, plánovaná investícia do železničnej stanice TIOP, ktorá zabezpečí rýchlu prepravu do centra i okrajových miest mesta.

Sedem podlažný objekt s jednoduchou a čistou fasádou vyrastie na ploche 14 910m2. „Približne 85 % bytov je 2-izbových s priemernou výmerou 47 m2 a loggiou okolo 10 m2. Máme tiež byty s predzáhradkou. K dispozícií sú 3-izbové a tiež 1-izbové byty,“ dodáva Jaroslav Šuveg.

Ilustračné foto
Zdroj: Galvania rezidencia
Ilustračné foto

Silnou stránkou objektu bude park situovaný vo vnútrobloku. „Zelená plocha zaberie 6 133m2 a pre obyvateľov sa stane miestom pre oddych, športové aktivity, grilovanie, nájdeme tu plochy pre menšie koncerty s príjemným posedením medzi stromami. Matky s deťmi sa nemusia obávať, že sa im dieťa stratí z dohľadu, alebo vbehne na cestu. Bude to privátna a bezpečná zóna,“ uviedol Ing. arch. Michal Tačovský z MOROCZ TACOVSKY GROUP.

Záujemcovia o bývanie v GALVANIA rezidencie sa už dnes môžu zaregistrovať na stránke www.galvania.sk.

Ilustračné foto
Zdroj: Galvania rezidencie
Ilustračné foto