Britská metropola je na vrchole rebríčka aj vďaka zlepšeniu ekonomiky. Trh podľa CBRE v uplynulom roku a pol rástol, ale ponuka stále nedokáže naplniť všetok dopyt. Spolu s priestormi najvyššej kvality a pri pokračujúcom záujme o nové kancelárie predpokladá spoločnosť ešte výraznejší rast nájomného.
Druhé miesto rebríčka patrí ázijskému Hongkongu, konkrétne časti Central, so sumou 160 eur za štvorcový meter na mesiac. Spoločnosť ale vidí rast nájomného v najbližších mesiacoch. Dopyt by mal stúpať aj v štvrti West Kowloon, kde už dnes sídla veľké investičné banky a táto láka čoraz viac záujemcov o kvalitné priestory blízko centrálnej biznis zóny. Neobsadenosť je nízka.
Dve nasledujúce priečky zastupuje čínsky Peking s dvoma štvrťami a potom Moskva. Európa je rozdielny trh, čo vidno aj na pozícii viacerých miest na vrchole rebríčka, ako aj na jeho spodku v podobe najväčších medziročných prepadov cien. Tie sa týkajú španielskeho mesta Palma de Mallorca, Valencie i francúzskeho Lyonu. Podľa CBRE to ukazuje na nerovnomerné tempo oživenia na starom kontinente.
Severnú Ameriku zastupuje najvyššie v rebríčku Manhattan v americkom New Yorku. Do popredia sa však tlačia aj trhy s veľkým podielom high-tech a biznisu so zdrojmi energie, ako je Seattle, San Francisco či Houston. Južnú Ameriku zasa vedie Rio de Janeiro s nákladmi vo výške 72 eur/m2/mesiac.