V ponuke sú  dvoj, troj aj štvorizbové byty a dokonca aj luxusný penthaus s dokonalým výhľadom na historickú časť mesta. Výmery bytov sa pohybujú od 60,8 m2 až po 252 m2.

Skutočne v centre

City Gate prepája jedno z najznámejších námestí v samotnom srdci Bratislavy a historickú časť Starého mesta. Budova je lemovaná Laurinskou a Gorkého ulicou, vďaka čomu bude jej nových obyvateľov deliť od pulzujúceho života metropoly naozaj iba pár krokov. Milovníkov kultúry poteší aj skutočnosť, že súčasťou budovy je Mestské Divadlo P.O. Hviezdoslava.

City Gate spúšťa predaj bytov, v ponuke je aj luxusný penthaus.

Bývanie pre náročných

Budova bola pôvodne postavená pre Slovenskú národnú banku, neskôr Všeobecnú úverovú banku, ktorá v nej celý čas sídlila. Počas rekonštrukcie prešla významnou zmenou pod vedením architektov Panáka a Kusého, ktorí vrátili do parteru obchodné priestory. Aktuálne sa v nej nachádza fitness centrum o výmere takmer 1600 m2, kaviareň a známe módne butiky. Súčasťou budovy bude už čoskoro aj wellness centrum s bazénom. Vďaka lukratívnej polohe nájdete v tesnej blízkosti objektu aj množstvo reštaurácií.

City Gate spúšťa predaj bytov, v ponuke je aj luxusný penthaus.

Interiér, ktorý nadchne

Vnútorné vybavenie navrhli architekti Cakov a Makara.  Pôvodné vitráže Janka Alexyho, prepracované detaily, kamenné obklady a nádherné točité schodisko nevtieravo skombinované s modernými architektonickými prvkami sú zárukou, že City Gate splní aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich budúcich majiteľov.

City Gate spúšťa predaj bytov, v ponuke je aj luxusný penthaus.