Okoloidúci návštevníci Starého mesta si už dnes môžu nakúpiť v prevádzke potravín Billa a drogérii DM. Otvárať sa budú aj trafika, reštaurácie, kvetinárstvo, či kozmetika.
Developer projektu spoločnosť CORWIN CAPITAL, a. s., vytvoril na tomto mieste jednotný urbanistický celok. Sústredil sa v ňom aj na ekologické prvky, akými sú zelené strechy, ktoré sa nachádzajú práve nad potravinami Billa.
Príjemnú atmosféru pasáže budú čoskoro dotvárať aj ďalšie prevádzky, ktoré potešia milovníkov dobrého jedla, a to konkrétne v podobe japonskej, vegánskej, či americkej kuchyne. Pre okoloidúcich bude k dispozícii aj trafika, kvetinárstvo, pekáreň, kaviareň či kozmetika. Bratislava tak získala ďalší multifunkčný priestor s kvalitnými službami.
CORWIN CAPITAL, a.s. je staviteľská spoločnosť so slovenským kapitálom. V roku 2016 získala ocenenie Developer roka, a to na jubilejnom 10. ročníku podujatia ASB GALA. V jej portfóliu je niekoľko úspešných projektov v hlavnom meste Slovenska Bratislave. Medzi ne patria výstavby s cenovo dostupným bývaním Rinzle a Dúbravy, ale aj nadštandardné rezidenčné komplexy Blumental Rezidencia a Záhrady Devín. V segmente kancelárskych priestorov je to moderný komplex Blumental Offices. Spoločnosť Corwin Capital si ctí tradície a snaží sa z nich čerpať, vytvára kvalitu nielen pre svojich budúcich zákazníkov, ale aj pre verejný priestor.