Časy, kedy sa každá betónová plocha zakrývala fasádnou omietkou či dizajnovým obkladom, sú dávno preč. Moderná architektúra sa nebojí ukázať nezakryté betónové plochy či už v exteriéri alebo interiéri. Práve preto sa Slováci rozhodli priniesť do oblasti murovacích materiálov a betónových konštrukcií niečo exkluzívne – výrobky z pohľadového betónu s povrchovou úpravou pripomínajúcou mramor.

Tvárnica, ktorá šetrí čas aj peniaze

Nová tvárnica z dielne Proficonu je dizajnová tvárnica, ktorá nevyžaduje pre dokončenie stavby ďalšie stavebné materiály ani prácu navyše. Nie je totiž potrebný penetračný náter, použitie lepidla, výstužnej siete, nanášanie omietky či farby. Ušetrite tak nemalé finančné prostriedky na materiál a množstvo času strávenom na dokončovaní.

Ilustračné foto
Zdroj: Proficon
Ilustračné foto

Široká ponuka výrobkov

Firma Proficon ponúka v tomto jedinečnom prevedení hneď niekoľko výrobkov: murovaciu tvárnicu, obklad, dlažbu či stĺpovú tvárnicu. Každý z produktov je vyrábaný ručne veľmi precíznou prácou pre dosiahnutie maximálnych technických aj optických vlastností.

Objednávka online, dovoz až k dverám

Každý z produktov si viete objednať online na webovej stránke https://www.proficon.sk/. Na webe nájdete aj kompletné informácie ako rozmery a ceny. Samozrejmosťou je rýchle doručenie týchto betónových výrobkov v rámci celého Slovenska zadarmo.

Ilustračné foto
Zdroj: Proficon
Ilustračné foto