Celý proces je pomerne jednoduchý a zvádne ho naozaj každý. Stačí sa iba bezplatne zaregistrovať a vybrať si zo širokej ponuky internetových obchodov, ktoré ponúkajú cashback, čiže peniaze naspäť z každého nákupu. Pýtate sa, ako to môže fungovať? Jednoducho.

Ako funguje Tipli?

Princíp fungovania Tipli je mimoriadne jednoduchý a férovo dostupný pre každého. Tipli uzavrie zmluvu o spolupráci s vašim obľúbeným obchodom, kde za váš nákup dostane Tipli dopredu dohodnutú odmenu. S tou sa potom s vami spravodlivo rozdelí. Polovica zostane priamo v Tipli za sprostredkovanie a super servis a druhá polovica je vaša. Jednoducho, férovo a pre všetkých.

Široká ponuka obchodov

Bojíte sa, že si nevyberiete? Na Tipli nájdete širokú ponuku 600+ obchodov, kde si zaručene každý nájde to svoje. Zháňate darček? Je tu Dedoles. Nová obuv? Deichmann. Elektro? Datart. Takto by sme mohli pokračovať ešte veľmi dlho. Nenašli ste na Tipli váš obľúbený obchod? Stačí dať vedieť pomocou chatu priamo na webe Tipli.sk a Tipli spraví všetko preto, aby ste ho tam už čoskoro našli. Ponuka internetových, ale aj kamenných obchodov na Tipli sa totiž neustále rozširuje.

Viac ako len cashback

Tipli je omnoho viac ako len cashbackový portál. Nájdete tu skvelé zľavové kódy a kupóny, kde viacero z nich majú povahu exkluzívnych kódov. Tie naozaj nikde inde nenájdete. Ďalej v ponuke Tipli nájdete aj vždy aktuálne online akčné letáky zo supermarketov a hypermarketov, kde denno denne nakupujete. Tak prečo neušetriť? Tipli je tu pre vás ešte s ďalším spôsobom. Tým sú skvelé články, ktoré vám do detailu dokážu predstaviť rôzne možnosti šetrenia a poradiť vo svete online nakupovania. Je len a len na vás, pre ktorý spôsob sa rozhodnete. S výnimkou cashbacku, sú všetky možnosti dostupné aj bez registrácie. No určite odporúčame aj registráciu, ktorá vám nezaberie viac ako dve minúty vášho času a je úplne bezplatná. Vaša peňaženka sa vám poďakuje.