Asi ste už trošku unavení z reklám, spotov, bilboardov z ktorých na vás pozerajú vianočné ponuky, darčeky, jedlo a akcie. Možno je dobre vytvoriť si svoju vlastnú vianočnú bublinu, do ktorej vpustíme len to, čo sa nám páči a čo pre nás predstavuje skutočné Vianoce. Verím, že aj v byte, ktorý vám predstavíme, budú Vianoce presne podľa predstáv jeho obyvateľov.

Každý deň budú Vianoce

Priznám sa, že náhľady na tento byt vznikli ešte pred mesiacom, kedy ešte nebolo slýchať o Vianociach. Prečo som tak skoro do náhľadov dala stromček a darčeky? Nápad vznikol postupne.

Každý deň budú Vianoce

 

Pre zákazníkov, ktorí si projekt objednali, som navrhovala postupne viaceré miestnosti. Ich radosť pri každom odovzdanom návrhu bola naozaj úžasná a zohriala ma pri srdiečku. Určite každého poteší, keď má pozitívnu odozvu na svoju prácu. Písali mi, že sú pre nich moje návrhy zakaždým ako malé Vianoce. Tak som si povedala, že im v obývačke vytvorím skutočné Vianoce. Teda také, koľko dovolí virtuálna realita 3D foto náhľadov.

Každý deň budú Vianoce

 

Obývačka je spojená s kuchyňou tak, ako to zvykne byť vo väčšine nových developerských projektoch. Týmto spojením sa zvyčajne získa otvorenejší, vzdušnejší priestor, čo je aktuálne veľmi moderné a vítané.

Každý deň budú Vianoce

Určite oceníte aj jednoduchší kontakt osoby v kuchyni so zvyškom rodiny, alebo návštevou, ktorá sa najčastejšie zdržiava práve v obývacej izbe. A naviac, ten, kto sa zdržiava v kuchyni určite privíta aj možnosť pozrieť si televíziu pri varení či umývaní riadu. 

Každý deň budú Vianoce

Aby spojenie kuchyne a obývačky bolo v symbióze, treba dodržať pár pravidiel.

  1. Vyberajte spotrebiče, ktoré sú tiché. Vyhnete sa tak nepríjemným ruchom z kuchyne. Pri spoločnej obývačky s kuchyňou sú ideálne zabudované alebo skryté spotrebiče.
  2. Zariadenie obývačky s kuchyňou prepojte jedným štýlom. Vytvoríte tak jednoliaty, dobre vyzerajúci celok.
  3. Pri rozdeľovaní priestoru môžete použiť obľúbený pracovný ostrovček, ktorý šikovne oddelí obe časti.
  4. Investujte do kvalitného digestoru

Každý deň budú Vianoce

Všetky tieto rady sme pri navrhovaní dodržali. Nábytok v obývačke a kuchyni je navrhnutý z rovnakého materiálu. Pôjde o striekanú MDF a dubovú dyhu, prípadne masívny dub pri jedálenskom a konferenčnom stolíku. Farebnosť je jemná a kompaktná - prepája obývačku, kuchyňu a jedáleň do jedného celku.

Každý deň budú Vianoce

 

TV skrinka pod oknom je navrhnutá tak, že môže slúžiť aj ako lavica na sedenie. Sedačka v tvare L je veľká a pohodlná. Zmestí sa na ňu celá štvorčlenná rodina.

Každý deň budú Vianoce

Verím, že sa v tomto priestore všetci budú cítiť po celý rok tak, ako by stále boli Vianoce.

Každý deň budú Vianoce