Štart výstavby GALVANIA rezidencie je naplánovaný na leto tohto roka. Na pozemku s rozlohou 14 910 m2 developer rozšíri ponuku bývania v lokalite Galvaniho ulice o ďalších 285 bytov. Bývanie v blízkosti Avion shopping parku je veľmi vyhľadávané. Mnohé rezidenčné projekty v  lokalite Galvaniho ulice sú už beznádejne vypredané, a keď sa objaví nový projekt rezidenčného bývania, reakcia kupujúcich je okamžitá.

Developer projektu TATRA REAL, a.s. nadväzuje na viac ako 27 ročné skúsenosti na trhu s nehnuteľnosťami v oblasti výstavby rezidenčných, administratívnych a polyfunkčných objektov.
V prípade GALVANIA rezidencie stavil na jednu z najkvalitnejších mestských častí na bývanie, na bratislavskú mestskú časť Ružinov-Trnávka. Je tu dobre zvolený mix zelených plôch, zástavby, služieb a lokalita je známa vďaka dobre vybudovanej sociálnej a dopravnej infraštruktúre. Výborné zázemie občianskej vybavenosti (IKEA, Avion Shopping Park), dobrá infraštruktúra, gastro prevádzky, fitness centrá, slušná ponuka škôl a predškolských zariadení – to sú nezanedbateľné benefity bývania.

Lokalita v tesnej blízkosti k Avion Shopping parku ponúkne príjemné bývanie, oslovuje mladých i aktívnych ľudí, ktorí sú zapálení pre mestský život, chcú bývať na mieste, kde sa niečo deje. Atraktivita lokality rastie aj vďaka architektonicky moderným biznis centrám, s ponukou pracovných príležitostí.

Našou víziou je vytvoriť pre ľudí podmienky na kvalitné bývanie. V ponuke sú 1 izb., 2 izb. a 3 izb. byty a apartmány. Sme si vedomí, že pri výbere bývania nezohrávajú úlohu iba dobré dispozície bytu. Dôraz sa kladie aj na širšie okolie, lokalitu bývania, dostupnosť občianskej vybavenosti,  parkové úpravy, oddychové zóny a celkové architektonické riešenie projektu,“ uviedol Jaroslav Šuveg, generálny riaditeľ TATRA REAL, a.s.

Pre prvých záujemcov o bývanie v projekte GALVANIA rezidencie developer spustil registráciu na www.galvania.sk

Ilustračné foto
Zdroj: Galvania rezidencie
Ilustračné foto