Trojicu štvorpodlažných vilových domov na bratislavskej Kolibe naprojektoval ITB Development v roku 2016, vlani začal s výstavbou. Aktuálne hlási ukončenie hrubej stavby a pokračuje v inštalácii rozvodov médií. Celkový čas výstavby mal trvať 20 mesiacov.

Zhotoviteľom stavby je spoločnosť ise, ktorá realizuje aj dopravné napojenie lokality. „Stavba sa realizuje na svahovitom pozemku a je založená na rozmanitom podloží. Z tohto dôvodu vyžadovalo zakladanie objektov a ostatných nosných konštrukcií veľmi úzku spoluprácu s projektantom,“ vysvetľuje konateľ ise Oto Bortlík.

Bonusom záhrady a terasy s výhľadom

Byty v lokalite sú určené pre solventnejšiu klientelu – sám developer hovorí o luxusnom bývaní v prírode s výhľadom na mesto a „širšími možnosťami pre najnáročnejších“. Viaceré byty majú aj vlastné predzáhradky prípadne veľké terasy.

Ponuku bývania prezentuje spoločnosť aktuálne po novom – všetky bytové jednotky rozdelila do štyroch kategórií podľa toho, ako sú v projekte orientované a ktorý z benefitov u nich prevláda.

„Niekomu ulahodí výhľad na mesto, iný si rád užije pokoj a harmóniu. Túžba po vlastnej záhrade je často ďalšou vyhľadávanou prioritou. Práve preto sme sa rozhodli, že byty v projekte rozdelíme do štyroch kategórií, ktoré viac personalizujú výber bytu v projekte,“ povedal Ivan Rolný, člen predstavenstva ITB Development.

Kategórie bytov sú Garden, City View, Quiet a Premium, niektoré z nich majú priradené v ponuke aj viac ako jeden parameter.

Kategória Garden zahŕňa 3- a 4-izbové byty s menšími i väčšími záhradami. V kategórii City View sú 2- až 5-izbové byty s rozľahlejšími terasami, pri ktorých 

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa