Peknú vyhliadku postaví developerská spoločnosť Villa Rustica pri vjazde do vyrastajúcej zóny okolo novej ulice Martina Granca. V týchto dňoch spustila predaj. V ponuke prevládajú popri štandardných dvojizbákoch byty väčších výmer až do 272 štvorcových metrov.

Dvojizbových bytov je 16, rozlohy sa pohybujú okolo 51 štvorcových metrov. Rovnaký počet je aj trojizbákov s plochou od 72 štvorcov vyššie. Ďalších dvadsať bytov má štyri až sedem izieb, pričom na najvyššom poschodí sú v ponuke vo variabilnom pôdoryse a počte izieb.

Ceny za štvorcový meter sa pohybujú od necelých 1 800 až po vyše 2 600 eur s daňou. V cene bytov sú aj pivnice. Dvojizbák sa dá kúpiť od 116-tisíc eur, trojizbové byty sa predávajú od 169-tisíc.

K Ville Rustica a Tarjanne pribudne Pekná vyhliadka

Pekná vyhliadka Zdroj: Archikód

Najdrahší päť- alebo sedemizbový byt s plochou 272 m2 a veľkou terasou vyjde na takmer trištvrte milióna. Každé z dvanástich vonkajších parkovacích miest stojí 7 200 eur s daňou, v dvojpodlažnej podzemnej garáži bude 77 státí, predávajú sa po 11 520 eur.

Na prízemí vznikne šesť obchodných priestorov, ktoré budú prístupné z krytej pasáže s lavičkami prepojenej s vonkajším parkom. Začiatok výstavby je plánovaný na september tohto roku a dokončenie na apríl 2018.

Priamo v susedstve Peknej vyhliadky pokračuje výstavba projektu Záhradné vily. Trojica mestských víl so 75 bytmi má byť dokončená v decembri. Oba projekty pripravil rovnaký developer patriaci pod developerskú skupinu architektov Archikód.

V minulosti tu dokončil Villu Rustica (projekt sme hodnotili v Rande s realitou) a Villu Vista. V zóne vznikol aj projekt Tarjanne (hodnotenie v Rande s realitou) od fínsko-slovenského developera YIT so 143 bytmi v siedmich objektoch.

K Ville Rustica a Tarjanne pribudne Pekná vyhliadka

Pekná vyhliadka - mapka novej výstavby v zóne Dúbravka - Brižite Zdroj: Archikód