„Pokojný domov s idylickou scenériou, kamkoľvek sa pozriete. Pod oknami jazierko, pred domom vnútropark, za domom rozľahlý les. Čerpajte energiu z prírody. Apartmánové byty Verde Park v Stupave sú miestom, kde budete radi doma,“ takto láka záujemcov stupavský projekt Verde Park.

Reakcia na marketing

Projekt, ktorý má vyrásť okolo vodnej plochy, má v prvej fáze priniesť 55 apartmánových bytov. Aj zo stránky developera vyplýva, že ide o rezidenčne ladený projekt a to sa nepáči vedeniu mesta. „Mesto Stupava sa dištancuje od markentingových aktivít developera projektu Verde park, ktorými propaguje predaj bytov pre rodinné bývanie s možnosťou vlastniť byt s bio jazierkom,“ konštatuje v oficiálnom prehlásení mesto.

Podľa mesta je takto prezentovaný typ objektov a spôsob ich využitia v rozpore s platným územným plánom mesta. „Ten definuje predmetné územie ako Zónu veľkého parku s funkčným využitím určeným pre šport, rekreáciu a agroturistiku. Súčasťou tejto funkčnej plochy môžu byť len objekty na prechodné ubytovanie hotelového a penziónového typu, verejná a areálová zeleň s vylúčením objektov na individuálnu rekreáciu,“ vysvetľuje primátor.

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa