Cresco dalo aktuálne do predaja tri bytové domy pod značkou Slnečnice Pop. Tie sa odlišujú od doterajšej zástavby zóny Mesto architektúrou, ale aj lokalitou – sú umiestnené v blízkosti plánovanej električkovej trate, ktorú mesto plánuje dokončiť v roku 2023.

Tri deväťpodlažné domy sú z dielne Compass Atelier, ktorý navrhol väčšinu budov v Slnečniciach. Na trh prinášajú dovedna 360 bytov, 202 parkovacích miest v podzemnej garáži a 291 na teréne.

Pri parku a škole

Finančným partnerom novej etapy sa stala Slovenská sporiteľňa a výstavba odštartovala v januári tohto roku. S dokončením sa počíta v treťom kvartáli 2022. Prvá etapa (domy T2 a T3) by mala byť hotová v druhom kvartáli 2022.

Obyvatelia by sa po získaní kolaudačného rozhodnutia mohli podľa developera sťahovať v druhom štvrťroku 2023.

„V novej etape zóny Mesto sa zameriavame na aktívnych ľudí, ktorí si kupujú svoje prvé bývanie, a rodiny hľadajúce dostupný domov. Zaujímavá bude určite aj pre nezávislých profesionálov, ako sú architekti či dizajnéri, ktorí si priestor radi prispôsobia podľa seba,“ opisuje Michal Pauer, riaditeľ predaja v Cresco Real Estate.

Výmery jednotiek sa začínajú na 24 štvorcových metroch v prípade jednoizbových bytov po 96 – 140 štvorcových metrov pri štvorizbových.

V etape je spolu 

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa