Jeden a pol roka od začiatku predaja našlo majiteľa 250 bytov, projekt tak je rok pred plánovanou kolaudáciou vypredaný na viac ako 90 percent. Medzinárodný developerský holding CTR Group preto prostredníctvom svojej slovenskej spoločnosti VSH development spustil predaj poslednej etapy nových bytov.

V ponuke sú od jednoizbových po päťizbové byty s výmerami od 26,5 do vyše 117 štvorcových metrov. Ceny za byty v štandarde sa pohybujú od 52 900 eur pri jednoizbových, 94 900 pri dvojizbových a trojizbáky stoja od 144 900 eur. Štvorcový meter vychádza okolo 1 600 až 2 100 eur. Parkovacie miesta v garáži stoja 13 800 eur a vonku 9 800 eur.

„Úspech a vrelé prijatie, ktorého sa nášmu prvému projektu v Košiciach dostalo, vnímame ako veľký záväzok aj do budúcnosti. Preto sme sa rozhodli už teraz doplniť ponuku taktiež o byty, ktoré sme si pôvodne plánovali ponechať a trhovo ich prenajímať,“ hovorí Ján Horváth, predseda predstavenstva spoločnosti VSH Development.

Rezidencia pri radnici pridáva novú etapu

Rezidencia pri radnici Zdroj: CTR group

Celkom tak projekt Rezidencia pri radnici ponúka 390 bytových jednotiek, obchodné priestory na prízemí a zelené átrium vo vnútrobloku budovy. Všetky byty doplnené do ponuky disponujú lodžiami, terasami alebo privátnymi záhradkami v prízemných bytoch. Developer už koncom minulého roka menil dispozície v prospech väčších bytov, o ktoré malo záujem viac kupujúcich.

Celý areál tvorený tromi osempodlažnými domami prepojenými do bloku tvaru U vzniká v jednej etape. Dokončenie je plánované na prelome rokov 2017 a 2018.

Rezidencia pri radnici pridáva novú etapu

Rezidencia pri radnici Zdroj: CTR group