Špeciálne vydanie Rande s realitou sa tentoraz zameria na niekoľko technických aspektov, ktoré si záujemcovia o byt alebo dom zriedkavo všímajú. Uvedené príklady rozhodne nemajú za cieľ obsiahnuť celú problematiku výberu správnej nehnuteľnosti, iba pripomínajú niekoľko z mnohých úkazov, ktoré "nastajlovaní" makléri málokedy spomenú.

Je veľmi dobré, že v dnešnej dobe má už záujemca o nehnuteľnosť na výber: investíciu môže urobiť sám, za pomoci realitného makléra alebo za pomoci niekoho, kto pri posudzovaní nehnuteľnosti vidí aj iné parametre ako celkovú cenu.

Viacerí kupujúci majú pocit, že nič z realitnej ponuky im nevyhovuje. Absolvovali desiatky obhliadok, zažili rôznych maklérov i predávajúcich. My sa na kúpu bytu či domu odporúčame pozerať holisticky vo svetle nielen predajnej ceny a lokality, ale aj fyzikálnych argumentov a stavebných detailov. Stáva sa, že názor nezainteresovanej osoby nasmeruje vaše kroky na nehnuteľnosti, ktoré možno nie sú láskou na prvý pohľad, ale po dôkladnom uvážení sa ukážu ako výborná životná investícia. A nehnuteľností s dobrým potenciálom je na trhu stále dostatok.

Obrázky a situácie sú z našej komerčnej praxe.

Pozrite si kompletnú fotogalériu - 17 fotografií a postrehov.

Rande s realitou špeciál: Detaily bez priority

Ako sa chrániť pred zatekaním

Autori pôsobia v spoločnosti Perfect Home, s.r.o.
www.kvalitnebyvanie.sk

Prečítajte si všetky články Rande s realitou aj to, ako hodnotíme na tomto mieste.