Dnes projekt začínajú kolaudovať, čo sa má prejaviť aj na nižších cenách bytov do polovice novembra. Po prepočte na štvorcový meter dosahujú približne 1 400 až 1 500 eur s DPH. Tri izby s výmerou vyše 67 m2, balkónom a pivnicou si developer cení na 99-tisíc. Dvojizbový byt už nie je voľný takmer žiadny, celkovo je predaných 24 jednotiek.

Prízemie 12-podlažného objektu zahŕňa priestory občianskej vybavenosti, kde vzniklo aj niekoľko krytých parkovacích miest. Ďalšie vonkajšie parkovisko vyrástlo v okolí projektu.

Punta pôvodne patrila developerskej skupine Atlas Real, ktorá svoje aktivity ukončila a jej projekty získali ďalší investori. Rozostavané Jarabiny v biznis zóne na Plynárenskej patria Váhostavu, ktorý hľadá ich novú podobu, Olympia na mieste bývalého autoservisu Drutechna v Ružinove zasa spoločnosti Tatra Residence, ktorá tu uskutočnila architektonickú súťaž.

Developer Punty, spoločnosť Greefin, má za sebou rezidenčné projekty v Bernolákove, Veľkom Bieli a na Čiernej Vode. Okrem toho pripravuje bytový dom Heaven House na Kazanskej ulici v Podunajských Biskupiciach, kde má vzniknúť 36 bytov na šiestich podlažiach. Názov je inšpirovaný susedným kostolom.

Vo Vrakuni vzniká v posledných rokoch viacero menších objektov charakteristických nižšími výmerami i cenami. Medzi ne patrí Šípka a Strom od developerskej firmy VI Group, Malý Dunaj III, Ecouhouse či mestské vily na ulici Svornosti od Bratislavskej stavebnej spoločnosti.