Výstavba má zabrať voľný pozemok s plochou 1,1 hektára medzi ulicou Dona Sandtnera s viacerými novostavbami a bytovými domami na ulici Laca Novomeského. Identické objekty majú navrhnutých päť podlaží, vrchné má byť ustúpené.

Na prízemí budú individuálne garáže, kobky, technické a skladové priestory. V troch domoch tu majú byť aj priestory pre občiansku vybavenosť s celkovou výmerou necelých dvesto štvorcových metrov.

Viac ako polovicu bytov majú tvoriť dvojizbové, ktorých je nakreslených 45. Doplniť ich má tridsiatka trojizbových a pätica štvorizbákov. Výmery sa pohybujú od necelých 55 do vyše 104 štvorcových metrov plus loggie alebo na vrchnom podlaží terasy.

Projekt prinesie celkovo 169 parkovacích miest. Z toho má byť 44 v individuálnych garážach a 125 na vonkajšom parkovisku. Súčasťou projektu je na žiadosť mesta aj rekonštrukcia cesty na ulici Panský chodník.

Projekt označený ako Zóna Sever III – Rozália pripravuje stavebná firma RBG Slovakia zo Starej Ľubovne. Výstavbu predbežne plánuje začať v októbri tohto roka s dokončením v decembri 2019. Celkovú investíciu odhaduje na 7,3 milióna eur.