Nekonečné možnosti v parku

Neviete si to predstaviť? Najlepšie spravíte, ak sa prídete pozrieť. Už dnes môžete navštíviť vzorový byt inovatívneho konceptu bývania, založeného na harmonickom spojení interiéru a exteriéru. Projekt Park pod Kolibou, ako už naznačuje názov, otvára svojim obyvateľom nové možnosti trávenia voľného času v parku. To všetko doslova na pár krokov od bytu a na bezpečnom, uzavretom pozemku.

Park pod Kolibou prepája mesto s prírodou

Unikátnosť projektu Park pod Kolibou vám udrie do očí už pri vstupe do areálu. Kraľuje mu veľký 35-árový privátny park s pôsobivým kaskádovitým terénom, ako stvoreným na vytvorenie zón oddychu.
Jednou z takýchto zón je rozľahlá komunitná záhrada, ruka v ruke so súčasným trendom domáceho pestovania zeleniny. Športovej a fitnes zóne s celkovou rozlohou 12 árov dominuje multifunkčné ihrisko. Začlenenie exteriérových fitnes prvkov vychádza v ústrety všetkým, čo chcú byť fit a zároveň si užiť čerstvý vzduch

Park pod Kolibou prepája mesto s prírodou

Nielen najmenších poteší jazierko, ktoré počas dažďov zadržiava vodu a keď je sucho, štrkové koryto sa mení na ihrisko pre deti.
Nerušený výhľad na jednotlivé parkové zóny poskytuje každý byt, takže či už chcete mať prehľad o svojich deťoch alebo si len tak odpočinúť pri sledovaní idylickej zelenej scenérie, nič vám v tom nebráni. Stačí vyjsť na balkón.

Park pod Kolibou prepája mesto s prírodou

Lákavá lokalita, výborná dostupnosť

Park pod Kolibou sa rozprestiera len 750 m od častí Kamzík-Koliba a 1 km do centra mesta. O tom, že developer sa stará o komfort obyvateľov aj po ich nasťahovaní, svedčí fakt, že v spolupráci s mestskou časťou Nové Mesto chystá v rámci skvalitnenia dopravnej dostupnosti výstavbu novej cestnej komunikácie Tupého – Sliačska. Plány zahŕňajú vybudovanie peších chodníkov a cestných koridorov, ako aj novej zástavky MHD.

Bývanie zladené s krajinou

Projekt sa skladá z dvoch samostatných bytových komplexov. V severovýchodnej časti parku ležia Kaskády, efektne zasadené do prirodzeného reliéfu krajiny. Kaskády tvorí sedem 3-podlažných víl so štvrtým ustúpeným podlažím, navzájom prepojených súvislou zelenou strechou.
Byty na prízemí majú predzáhradku, ostatné sú s priestrannou loggiou alebo terasou. V hornej časti parku je usadená Korunná vila – majestátny bytový komplex, ktorý nesklame ani tých najnáročnejších a okrem štedrého priestoru ponúka tiež bezkonkurenčné výhľady na mesto.

Inovatívne riešenia

Aby bola zachovaná vysoká estetická hodnota prostredia, v Parku pod Kolibou budú umiestnené polopodzemné kontajnery – revolučný spôsob uskladňovania odpadu pod úrovňou zeme, pričom ide len o druhý projekt v rámci Bratislavy, kde bude použité toto inovatívne riešenie. Veľkokapacitné úložisko triedených odpadov je diskrétnejšie, hygienickejšie, nenáročné na priestor, odolnejšie proti požiarom a jednoduché na obsluhu.

Vysoký štandard bytov

Autori projektu nerobili kompromisy medzi dizajnom, trvácnosťou a účelovosťou riešení. Stavili na overených dodávateľov, preto je štandard bytov v Parku pod Kolibou na mimoriadne vysokej úrovni. Samozrejmosťou je podlahové kúrenie pre ešte väčší teplotný komfort obyvateľov. Z nárokov sa nezľavovalo ani pri vytváraní spoločných priestorov, ktoré pôsobia elegantne a kultivovane.

Park pod Kolibou prepája mesto s prírodou

Zaujíma vás praktická otázka financovania? Partnerská banka ponúka klientom projektu Park pod Kolibou hypotekárny úver so 100 % prefinancovaním ceny bytu, a to dokonca vrátane parkovacích miest.

Už ste takmer doma

Park pod Kolibou už od začiatku výstavby zaujal svojím jedinečným prepojením mesta s prírodou. Viac ako polovica bytov je predaných, posledné 2-izbové nájdete už za 189 900 € a k dispozícii je niekoľko voľných 3- a 4-izbových bytov. Sťahovať do nového sa môžete už koncom tohto leta.
Viac informácií nájdete na www.parkpodkolibou.sk

Park pod Kolibou prepája mesto s prírodou