Nový Ružinov má za sebou prvú etapu s takmer 300 bytmi v šiestich bytových domoch, kde už dávnejšie všetky jednotky našli majiteľov. Vlani predstavil developer pokračovanie projektu, ktoré je momentálne tesne pred realizáciou.

Druhá etapa získala územné rozhodnutie a momentálne čaká na stavebné povolenie. Výstavba v lokalite by sa tak opätovne mala rozbehnúť v najbližších mesiacoch.

V predaji prvé dva viladomy

Druhá etapa je opäť rozdelená na samostatné fázy. V prvej vznikne päť obytných viladomov, ktoré na trh prinesú 158 jednotiek.

Neskôr pribudne dvojica polyfunkčných objektov, v ktorých budú takisto zastúpené byty a apartmány. Popri nich tu developer podľa projektovej dokumentácie plánuje aj „plochy pre zariadenia sociálnych služieb, zariadenia správy a riadenia dopravy, služobného bývania, administratívy a prvkov občianskej vybavenosti.“

Sedempodlažné polyfunkčné objekty budú komplex uzatvárať a čiastočne ho izolovať od diaľnice. Päť päťpodlažných bytových domov bude od nich situovaných južným smerom, bližšie k prvej etape.

Hoci výstavba všetkých viladomov má odštartovať naraz, do predaja išli 

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa