Do lokality v okolí dopravného uzla Trnavského mýta v bratislavského Novom Meste by mal koncom roka 2022 pribudnúť polyfunkčný projekt Nová Vajnorská od spoločnosti Vajnorská na rovnomennej ulici.

Prinesie nové byty, obchodné prevádzky prístupné zo strany Vajnorskej ulice a ulice Odbojárov aj parkovanie v podzemnej garáži. V nárožnom bytovom dome so šiestimi nadzemnými podlažiami v pribudne 110 bytov a apartmánov a 123 miest v podzemnej garáži.

Projekt majú od roku 2019

Byty a apartmány majú byť 1-izbové až 4-izbové. Náklady na projekt firma nezverejnila, konkrétne ceny bytov sprístupní v rokovaní so záujemcami. „Ceny sú porovnateľné s cenami podobných projektov v danej lokalite,“ uviedol pre TREND investor. Na najvyššom podlaží sú tiež byty, je ich celkovo jedenásť.

Spoločnosť Vajnorská nadobudla v roku 2019 projekt vrátane platného stavebného povolenia pri štandardnom predaji na základe ponuky. Po kúpe pristúpila k jeho úpravám, ktoré vznikali v dialógu s mestskou časťou Nové Mesto a obyvateľmi susedných objektov a prispeli aj ku zlepšeniu dispozícií bytov.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa