Ak hľadáte nové bývanie v Bratislave, možno i vy prídete novým Čerešniam na chuť.  

Až 218 nových bytov v predaji

Čerešne sa stali známymi predovšetkým jedinečnou architektúrou, vysokou úrovňou štandardu, kvalitou spracovania, nadčasovosťou, dôrazom na komunitné bývanie a skvelou polohou. V tej istej atraktívnej lokalite v mestskej časti Bratislava – Dúbravka teraz spustili predaj 218 nových bytov, ktoré posúvajú už i tak vysoký štandard na ešte vyššiu úroveň. Tá uspokojí aj naozaj náročných.

Nové Čerešne – bývanie s atribútom fine living

Zdroj: Čerešne fine living

Prémiový štandard a atypické riešenia

Štandardným vybavením nových bytov bude celý rad prémiových prvkov, ktoré zvýšia komfort vášho bývania. Stačí spomenúť napríklad obklady a sanitu svetoznámej značky Villeroy Boch, drevené podlahy s nášľapnou vrstvou z dubovej dyhy alebo vyššie interiérové dvere slovinskej značky Lipbled. Vysokokvalitné materiály a atypické riešenia na mieru nájdete aj v štýlových spoločných priestoroch. Vo všetkých prípadoch ide o kvalitu na úrovni prémiových bratislavských projektov, ktorú si teraz môžete dopriať aj vy.

Nové Čerešne – bývanie s atribútom fine living

Zdroj: Čerešne fine living

Fine living – aby ste žili naplno

Komfortné a nadštandardne vybavené byty nie sú tým jediným, čo robí bývanie v Čerešniach takým atraktívnym. Po dokončení všetkých bytových domov tu môžete využívať cyklotrasy, detské ihriská, jedinečnú dráhu na kočíkovanie, vodnú lagúnu, kopec na sánkovanie, crossfit ihrisko, klubovňu, spoločnú terasu na grilovanie a mnoho ďalších výhod, ktoré ocení celá vaša rodina. Vďaka všetkým týmto vymoženostiam tu môžete žiť svoj život naozaj naplno.

Nové Čerešne – bývanie s atribútom fine living

Zdroj: Čerešne fine living

Kvalitná stavba od renomovanej spoločnosti

Generálnym dodávateľom stavby je známa stavebná spoločnosť ISE, ktorá už realizovala úspešný prémiový projekt Gansberg Koliba. Ten istý osvedčený tím bude mať na starosti aj stavbu projektu Čerešne fine living. Spoločnosť ISE získala za svoje stavby množstvo prestížnych ocenení, okrem iných titul Stavebná firma roka či CEZAR – cenu za architektúru. Technický dozor zabezpečí takisto skúsená spoločnosť TDI Kompleting. Môžete si tak byť istí, že o kvalitu stavebných prác je náležite postarané.

Nové Čerešne – bývanie s atribútom fine living

Zdroj: Čerešne fine living

Bývanie v Čerešniach má všetky predpoklady na to, aby ho dokonale vystihlo už spomínané označenie fine living. Presvedčte sa sami, nové Čerešne už čakajú aj na vás.

Viac na www.ceresne.sk